Trabzon lig şampiyonluğunu da istiyor

UEFA’nın Avrupa Şampiyonlar Ligi’nden men edilen Fenerbahçe’nin yerine grup maçlarına Trabzonspor’un dahil edilmesi kararına Trabzon’daki yerel gazeteler de büyük yer verdi.

Kentte yayımlanan gazeteler haberi ilk sayfalarından okuyucularına duyururken, ‘İlahi adalet tecelli etti’ şeklinde yorumlarda bulunarak UEFA’nın Trabzonspor ‘u şampiyon ilan ettiği yönünde haberler kullandılar.

Karadeniz’den Günebakış gazetesi ilk sayfasından “Yaşasın adalet” başlığıyla verdiği haberde, “UEFA Trabzonspor ‘u şampiyon ilan etti. Teşekkürler UEFA, Teşekkürler Platini” şeklinde başlık atarken, ” Trabzonspor camiası ilahi adalete hep güvendi. Sonunda ilahi adalet tecelli etti’ dedi. Gazete son sayfasında ise, “UEFA, Trabzonspor ‘u Şampiyonlar Ligi ‘ne alırken, bir gerçeği daha haykırdı, şampiyon” başlığını attı.

Karadeniz gazetesi ise ilk sayfasında, “UEFA açıkça dedi ki, Süper Lig’in gerçek şampiyonu Trabzonspor ‘dur, Şampiyonlar Ligi ‘ne Trabzonspor gidecek” başlığını kullanırken, son sayfasında ise, “Teşekkürler UEFA. UEFA Federasyon’a dersini verdi… Fenerbahçe ‘yi Şampiyonlar Ligi ‘nden attı, Trabzonspor ‘un hakkını teslim ederek Devler Ligi’ne aldı. Şimdi sıra şampiyonluk kupasının Trabzonspor ‘a verilmesine geldi” ifadelerini kullandı.

Karadeniz’den İlkhaber gazetesi ise, ilk sayfasında “Emir büyük yerden” başlığını kullanırken son sayfasında ise, “Adalet o kadar zengin bir hazine ki” başlığıyla, “Geçen sezon Trabzonspor ‘un hakkının gasp edildiği günlerdi. Teknik direktör Şenol Güneş , o tarihte şu sözü söyledi; ‘unutulmasın ki adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur’ Günü geldi, UEFA, şike ile şampiyonluktan olan ve Şampiyonlar Ligi ‘ne katılma hakkı elinden alınan Trabzonspor ‘un kupaya gruplardan başlamasına karar verdi” diye yazdı.

Kuzey Ekspres gazetesi ise son sayfasında “UEFA sifonu çekti” başlığıyla verdiği haberde, ” Trabzonspor ‘un beklediği müjdeli haber TFF yerine UEFA’dan geldi. Türkiye Futbol Federasyonu’nun Fenerbahçe ‘yi Şampiyonlar Ligi ‘ne göndermeme kararından sonra toplanan UEFA Acil Durum Komitesi Trabzonspor ‘un Devler Ligine direkt katılmasını kararlaştırdı’ dedi.

Taka gazetesi de ilk sayfasında “İşte adalet”, son sayfasında ise “Ağlama Fener günahların bedeli” başlığını atarken “34 haftadır Süper Ligde dönen entrikalardan habersiz savaştılar. 82 puana rağmen şampiyon olamayarak ağladılar ama UEFA’dan gelen haberlerle 27 yıl sonra şampiyon oldular” şeklinde ifadelere yer verdi.

Yazar admin


Yayınlanan Kategoriler Spor Etiketler :Şampiyonlar Ligi'nden men edilen Fenerbahçe, Süper Lig, Trabzon lig şampiyonluğunu da istiyor, Trabzonspor, UEFA'nın Avrupa Şampiyonlar Ligi

Bir Cevap Yazın Cevabı iptal etİsim *

E-posta * (will not be published)

İnternet sitesi

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:

Kategori bilgisayarCep TelefonuDiyetDizilerDünyaEğitimEkonomiFeaturedGenelGüncelinternetİstanbulKanal İstanbulKobiKonutMagazinOtomobilSağlıkSecim 2011SinemaSiyasetSporTeknolojiTorba YasaTurizmTürkiyeYaşam Vatan Son Dakika MetaKayıt OlGirişYazılar RSSYorumlar RSSWordPress.org Son Yorumlar murat in 2011 Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Sistemi Tercih ve Yerleştirme e-Kılavuzu yayınlandı
"ben inşaat teknoloji alanını kazandım nasıl bir bölüm bana kısaca bilgi …"ayşegül in Vergi Affı Başvuru Süresi 1 Ay Uzatıldı
"ya bu vergi affı hala sürüyomu...…"demet in 20 Ağustos 2011 Ehliyet Sınavı Giriş Yerleri ve Soruları Cevapları
"arkadaşlar hanginizde l kitapcığını cevap anahtarı olan varmıvarsa yaza…"fatih kılınç in Sözleşmeli Er Başvuru Şartları ve Başvuru Formu
"slm 21 yasındayım bende szleşmelı er olmak ıstıyorum agrı dogu beyazıtta…"merve in Başbakanlık Bursu Nedir? Nasıl Alınır? Hangi Şartlar Gerekir?
"iyi günler size bir şey sormak istiyorum ben başbakanlık bursu almak istiyor…" En Çok Yorumlananlar Torba Yasa'da Bağ-Kur'luya Erken Emeklilik Fırsatı Sözleşmeli Er Alımı ve Sözleşmeli Er Şartları 2011 Emeklilik için yaşı bekleyenlere müjde! Muhteşem Yüzyıl dizisi RTÜK'e şikayet yağmuru - 2. bölüm fragmanı - dizi izle Erken Emeklilik Yasa Tasarısı 2010-2011 Kansere Aşıyla Çare Arıyorlar Son Makaleler Real Madrid 2-1Galatasaray Maç Sonucu Maç Özetiİşsiz ve emekliye hükümetten müjdeRamazan Bayram 2011 – Bayram tatilinde Ego otobüsleri ücretsiz olacakİstanbul’un orta yerinde ‘Aile plajı’Forbes ‘Dünyanın en güçlü 100 kadını’Ankara Konya hızlı tren seferleri yoğun ilgi gördü Etiket Bulutu AnkaraBaşbakan Recep Tayyip ErdoğanBirCEP TelefonudiyabetDiyetEdenEkonomifacebookFenerbahçegalatasarayGenelgoogleHaberinternetkanserKOBİkosgebmemurMetinMuhteşem YüzyılNinreklamSağlıkSGKSosyal Güvenlik KurumutokiToplu Konut İdaresiTorba KanunTorba TasarıTorba YasaTorba yasada neler var?torba yasa maddeleritorba yasasında neler varTorba Yasa TasarısıTürkiyeYaYaşamYeniYÖKÖSYMİlkİstanbulŞEKERşeker hastalığı onhaberlericabadak.xml

Cover WP Theme

© 2011 Güncel Bilgi Paylaşım Sitesi

Kişisel web sitesiKişisel web sitesi

0 yorum:

Yorum Gönder