Volkan Konak Konseri

Volkan Konak Konseri – Bilet Fiyatları - 21 Haziran 2011 ANA SAYFASENDE YAZİLETiŞİMMAHALLE RESMİ YÜKLESİTEMAP Anasayfa > Kültür-Sanat Volkan Konak Konseri Haziran 15, 2011 at 01:26 | Kültür-Sanat Yorum Yaz


Volkan Konak Konseri – 21 Haziran 2011

Volkan Konak Konseri ne zaman? bilet fiyatları ne kadar?  Volkan Konak konserin makanı neresi?  Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu ulaşım ve iletişim bilgilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Hepimizin bildiği gibi başarılı sahne performansıyla müzikseverleri kah neşelendiren kah hüzünlendiren Volkan Konak, Açıkhava’da Karadeniz fırtınası estirmeye geliyor.

Karadeniz müziğini evrensel tınılarla besleyen usta sanatçı, 1993 tarihli ilk albümü “Efulim”den bu yana toplam 3 albüm (“Gelir Misin Benimle”, “Volkanik Parçalar”, “Pedaliza”) ve 50 bestesiyle tüm Türkiye’nin beğenisini kazandı. Çeşitli vakıf, dernek ve dergiler tarafından “Yılın Sanatçısı” ve “Yılın En İyi Müzik Sanatçısı” gibi unvanlara layık görülen tecrübeli sanatçının ayrıca Fransız Prodüktör Alain Finet tarafından alınan bir de bestesi bulunmakta.

Volkan Konak  Konseri’nin Bilet Fiyatları;

Biletleri http://www.biletix.com/event.htm?id=MCE01 adresinden temin edebilirsiniz.

1. Kategori: 175,00 TL
2. Kategori: 150,00 TL
3. Kategori: 105,00 TL
4. Kategori: 80,00 TL
5. Kategori: 65,00 TL
Protokol: 225,00 TL

Mekan Hakkında Bilgiler:

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi Bilgileri İçin Buraya Tıklayın.


Benzer Konularizmir Karabağlar ResimleriKozyatağı Meyan Hastanesi Randevu AlmaManisa Gölmarmara Mobese Kameraları Canlı İzle Manisa Gölmarmara Trafik KameralarıManisa Soma KaymakamlığıErzurum Şenkaya Kaymakamlığı


Paylaş

Etiketler: Volkan Konak, Volkan Konak Bilet, Volkan Konak Biletix, Volkan Konak Konseri

YORUM YAZ

Marmara Haber Yorum Bölümüne Hoş Geldiniz.Yorum Bölümümüz'den Yorum Yazabilir , Resim Ekleyebilirsiniz. Resimleriniz Yönetici Onayın'dan Sonra Yayınlanacakdır.Lütfen Konu İle Alakalı Resim Yükleyiniz Aksi Halde Resimleriniz Yayınlanmayacaktır.

Adınız

Email Adresiniz

Yorumunuz yönetici onayından sonra gösterilecektir.

Google'da Ara Volkan Konak Konseri Güncel Aramalar
sitemapBlog PingGizlilik Politikası| Facebook hileleri2011 © Marmara Gündem46 sorgu, 1,141 saniyede üretildi.

0 yorum:

Yorum Gönder