Burç Yorumları 29 Haziran 2011 Çarşamba

Günlük Burç Yorumları 29.haziran 2011 Çarşamba

Günlük burç yorumlarınızı www.efsaneblog.net Sitemizden Takip Edebilirsiniz.29.haziran.2011 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarınız için yazının devamına bakınız arkadaşlar

Günlük Burç Yorumları 29 haziran 2011 Çarşamba
www.efsaneblog.net

1 01 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcunda Bugün

Elinizde olmadan gelişen durumlar bugün de sizi etkilemeye devam ediyor. İkili ilişkilerinizde yaşanacak iletişim kopukları nedeniyle sorumluluklarınız artabilir. Burcunuzdaki Jüpiter size iyimserlik verse de üzerinize düşen işlerin de büyümesine sebep olabilir.

2 01 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

Boğa Burcunda Bugün

Sosyal hayatınızdaki hareketlilik bugün de devam ediyor. Çeşitli toplantılara ve sosyal etkinliklere katılabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bununla birlikte yapmanız gereken rutin işler canınızı sıkabilir. Ayrıca sağlık konularında da dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz.

3 01 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

İkizler Burcunda Bugün

İş yeriniz ve çalışma hayatınızla ilgili konular bugün de ön planda olacak. Çalışma ortamınızda bazı huzursuz edici etkilerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak akşam vakti katılacağınız eğlenceler ve aşk hayatınızdaki olumlu gelişmeler sayesinde keyfiniz yerine gelecek.

4 01 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

Yengeç Burcunda Bugün

Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular bugün de gündeminizde olacak. Bu alandaki çalışmalarınızda karşılaşacağınız olumlu gelişmeler sizi memnun edecek. Bununla birlikte ailenizle ilgili sorumluluklarınız nedeniyle işleriniz aksayabilir ve iş yerinizde gerginlik oluşabilir.

5 01 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

Aslan Burcunda Bugün

Beklentilerinizle ilgili konular bugün de sizin için ön planda olacak. Borç, kredi gibi konularda veya cinsellikle ilgili bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bununla birlikte bilgi, eğitim ve kişisel gelişim alanlarında özellikle yurt dışına yönelik güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir.

6 01 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

Başak Burcunda Bugün

İkili ilişkilerinizde olumlu hava bugün de devam ediyor. İş ortağınızla birlikte yapacağınız çalışmalarda verimli sonuçlar alabilir veya sevdiğinizle güzel vakit geçirebilirsiniz. Yatırımlarınız ve harcamalarınızla ilgili zorlayıcı etkilerle karşılaşsanız da beklediğiniz desteği bulacaksınız.

7 01 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

Terazi Burcunda Bugün

Ertelemiş olduğunuz rutin işler bugün de vaktinizi alacak. Ayrıca sağlıkla ilgili problemler de devam ediyor. Satürn’ün burcunuzdaki etkisi çalışma disiplininizi ve odaklanma yeteneğinizi arttırıyor. Buna rağmen ikili ilişkilerinizdeki sorumluluklarınız sizi yorabilir.

8 01 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

Akrep Burcunda Bugün

Aşk ve eğlence hayatınızdaki olumlu gelişmeler bugün de devam ediyor. Sevdiğinizle birlikte gece eğlencelerine katılabilir veya çocuklarınızla birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. Kadersel bazı gelişmeler nedeniyle sağlıkla ilgili sorunlar yaşanabilir. Karamsarlığa kapılmamalısınız.

9 01 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

Yay Burcunda Bugün

Ev yaşantınız ve ailenizle ilgili konular bugün de gündeminizde olacak. Aile bireyleri arasında yaşanacak tartışmalar nedeniyle huzursuz olabilirsiniz. Ancak günün ilerleyen saatlerinde hareketlenen sosyal yaşantınız sayesinde çeşitli etkinliklere katılarak güzel vakit geçirebilirsiniz.

10 01 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

Oğlak Burcunda Bugün

Bilgi, eğitim ve kişisel gelişimle ilgili konular bugün de sizin için ön planda olacak. Bu alandaki çalışmalarınızda karşılaşacağınız olumlu gelişmeler sizi memnun edecek. Aynı zamanda kardeşlerinizle de irtibata geçebilir onlardan güzel haberler alabilirsiniz.

11 01 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

Kova Burcunda Bugün

Maddi konularla ilgili huzursuz edici etkiler bugün de devam edecek. Yatırımlarınızla ilgili bazı sorunlar oluşabilir veya harcamalarınız artabilir. Bununla birlikte yurt dışına yönelik eğitim projelerinizde karşılaşacağınız olumlu gelişmeler sizi memnun edecek.

12 01 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

Balık Burcunda Bugün

Ay’ın burcunuzdaki olumlu etkisi bugün de devam edecek. Kendinize olan güveniniz artıyor bununla birlikte sezgiselliğiniz ve hassasiyetiniz de ön plana çıkıyor. Maddi sorumluluklar ve beklentilerle ilgili konular sizin için zorlayıcı olabilir. Ama duygularınıza hakim olmalısınız.

kaynak:www.efsaneblog.com

Gelen Aramalar:29 06 2011 günkü burçlar (1)29 haziran (1)29 haziran 2011 aslan burcu (1)29 haziran 2011 burç rezzan (1)29 haziran 2011 burç yorumları (1)29 haziran 2011 yasemin kutsi günlük burc yorumlari (1)29 haziran burç yorumları (1)29 haziran burcu (1)29HAZİRAN 2011 ÇARŞAMBA YENGEÇ BURCU (1)

0 yorum:

Yorum Gönder