Başrolde Aşk Dizisi 27 Mayıs 2011 izle

Başrolde Aşk Dizisi 27 Mayıs 2011 izle, 27 mayıs Başrolde Aşk Dizisi izle, Başrolde Aşk Dizisi 27 05 2011 hd izle, Başrolde Aşk Dizisi 27 mayıs full video izle

Şöhretler dünyası hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!
İstanbul’un zengin semtlerinden birinde annesi Gönül, babası Tahir ve kız kardeşi Eda ile birlikte yaşayan Gani, işinde hırslı bir menajerdir. Tahir Bey geçmişte gazinolarda organizatörlük ve sanatçıların menajerliğini yapmıştır. Bu nedenle, menajerlik yapan oğlunu yaptığı şeylerden dolayı sürekli eleştirir, eşi eski assolist Gönül ise devamlı oğlunu över. Evlilik dışında herhangi bir ideali olmayan Eda ise hayatını Facebook ve Twitter’da mesaj yazarak geçirmektedir.

Gani 8 ay önce eşi Ceyda’dan boşanmıştır. Fakat birlikte çalışmak zorundadırlar. Şirket bugünlere Ceyda’nın çabalarıyla gelmiştir. Gani’nin ideali, şöhret edeceği dizi oyuncuları üzerinden para kazanmaktır. İlk keşfi Sarp Sezgin’dir. Sarp’ın hayatı menajeri Gani sayesinde değişmeye başlar. Kadınlara karşı güvenini yitirmiş olan Sarp, Ceyda’nın üniversiteden arkadaşı Öykü ile tanışır ve sürpriz gelişmeler olur.

Google'den Gelen Aramalarbay tahmin 27 mayis 2011

0 yorum:

Yorum Gönder