Polat 1.5 milyon doların sırrını açıkladı

Polat 1.5 milyon doların sırrını açıkladı

G.Saray eski başkanı Adnan Polat, teşvik şüphesiyle araştırılan 1.5 milyon Dolar’ın oyunculara dağıtıldığını söyledi, “Söz konusu para Mecidiyeköy’den Florya’ya şoförle taşınan para. Tek tek makbuz karşılığı futbulculara ödeme yapıldı” dedi.

Bülent Tulun’un ortalığı karıştıran mektubunun çıkması sonrası sıkıntılı günler geçiren Başkan Adnan Polat’ın, olayın patlak verdiği gün kendisini arayan G.Saraylı dostlarına dert yandığı ortaya çıktı.

Polat’ın, teşvik ima eden mektupla ilgili yapılan aramalar ve kendisinin ifadeye çağrılması karşısında büyük şaşkınlık yaşadığı ve “O dönemde ben başkan bile değilim. Özhan ağabey başkanlık yapıyordu. Yönetime geleli bile 1 ay olmuştu. Üstelik para işlerine Refik Arkan bakıyordu. Adam (Bülent Tulun) bize kızmış, mektup yazmış. Benim bunlardan haberim bile yoktu. Her şeyi daha yeni avukatlarım aracılığıyla öğrendim” dediği öğrenildi.

‘MAĞDUR OLDUM’
G.Saray eski başkanı, bir mektup nedeniyle koparılan yaygaraya da anlam veremediğini belirtip “Varolduğu ve gönderildiği iddia edilen bir mektup için evim arandı, ofisim arandı. İfadeye çağrıldım. Resmen mağdur oldum. Söz konusu 1.5 milyon Dolar Mecidiyeköy’den çıkıp yarım saat içinde Florya’ya ulaşan para. O zaman futbolculara kulübümüzün borcu çoktu. Paraları da elden veriyorduk. Bu paraları oyunculara ödedik. Tek tek makbuzunu da kestik” ifadelerini kullandı.

MAKBUZLAR VERİLDİ
G.Saraylı yöneticilerin, Türk Telekom Arena stadında yapılan hesap incelemeleri sırasında bahsi geçen dönemle ilgili makbuzları tek tek teslimettiği öğrenildi. Song’un aldığı ücretler ve kesilen faturalar da polise verildi. Bu makbuzların altında diğer tüm futbolcuların imzalarının da eksiksiz yer aldığı bildirildi.

İŞTE O MEKTUP

15 Haziran 2007 Sayın Polat; Uzunca bir süredir Sasa Iliç’in transferi sırasında, yani Temmuz 2005′te yapılan bir işlem dolayısıyla şahsımı suçlayıcı söylemlerinizi izlemekteyim. Mevkur tarihte oyuncunun resmi menajeri yoktu. Kendisine transfer pazarlığını yapan ile yardımcı olan bir kişiye “Adı bende” 75.000 Euro ödedik. Bununla ilgili yönetim kurulu kararı mevcuttur. İşlem Galatasaray menfaatleri için yapılmıştır. Umarım Mayıs 2006′da iki parti halinde şoförünüzün makbuz imzalayarak aldığı 1.500.000 ABD Doları da Galatasaray menfaatleri için kullanılmış olsun. Söz konusu makbuz kopyaları bende mevcuttur. Hoşça kalın… Bülent Tulun

HTSPOR   (İnternet Spor)

Yazar admin


Yayınlanan Kategoriler Spor Etiketler :1.5 milyon doların sırrı, Adnan Polat, Bülent Tulun, G.Saray, G.Saray eski başkanı Adnan Polat, İŞTE O MEKTUP, makbuz karşılığı futbulculara ödeme, MAKBUZLAR VERİLDİ, sırrını açıkladı, Tek tek makbuz karşılığı, teşvik şüphesiyle araştırılan

Bir Cevap Yazın Cevabı iptal etİsim *

E-posta * (will not be published)

İnternet sitesi

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:

Kategori bilgisayarCep TelefonuDiyetDizilerDünyaEğitimEkonomiFeaturedGenelGüncelinternetİstanbulKanal İstanbulKobiKonutMagazinOtomobilSağlıkSecim 2011SinemaSiyasetSporTeknolojiTorba YasaTurizmTürkiyeYaşam Vatan Son Dakika MetaKayıt OlGirişYazılar RSSYorumlar RSSWordPress.org Son Yorumlar eda in Ali Taran Ayşe Özyılmazel Düğünü (Yılın Olay Düğünü)
"bide of ya çok kötü oldum evlendiklerini duyunca ali taran çok çirkin ayşe…"eda in Ali Taran Ayşe Özyılmazel Düğünü (Yılın Olay Düğünü)
"yazık…"Cefi1965 in Torba Yasa’da Bağ-Kur’luya Erken Emeklilik Fırsatı
"slm 09.03.1965 doğumluyum 1993 den 1996 yılına kadar 405 gün SSk prim günü…"Alp in Kansere Aşıyla Çare Arıyorlar
"Serap hanim merhaba. Öncelikle babaniza gecmis olsun dileklerimi iletiyorum ve …"omer in İşçi 2 bin 500 lira zam farkı alacak
"banada biraz abartılı geldi sanki bende eüaş ta çalışıyorum verilen raka…" En Çok Yorumlananlar Torba Yasa'da Bağ-Kur'luya Erken Emeklilik Fırsatı Sözleşmeli Er Alımı ve Sözleşmeli Er Şartları 2011 Emeklilik için yaşı bekleyenlere müjde! Muhteşem Yüzyıl dizisi RTÜK'e şikayet yağmuru - 2. bölüm fragmanı - dizi izle Erken Emeklilik Yasa Tasarısı 2010-2011 Kayseri Toki Kura Çekilişi Sonuçları Son Makaleler Uzan köpek eti yedirdiPolise taşlı sopalı saldırıBunaltıcı Sıcaklar Geliyor…ABD’nin kredi notunun düşmesi Çin’i kızdırdıTOKİ’den 74 yeni hastaneİşte Türkiye’nin Krize Karşı Planı Etiket Bulutu AnkaraBaşbakan Recep Tayyip ErdoğanBirCEP TelefonudiyabetDiyetEdenEkonomifacebookFenerbahçegalatasarayGenelgoogleHaberinternetkanserKOBİkosgebmemurMetinMuhteşem YüzyılNinreklamSağlıkSGKSosyal Güvenlik KurumutokiToplu Konut İdaresiTorba KanunTorba TasarıTorba YasaTorba yasada neler var?torba yasa maddeleritorba yasa ne zaman çıkacaktorba yasasında neler varTorba Yasa TasarısıTürkiyeYaYaşamYeniYÖKİlkİstanbulŞEKERşeker hastalığı sohbetcabadak.xml

Cover WP Theme

© 2011 Güncel Bilgi Paylaşım Sitesi

Kişisel web sitesiKişisel web sitesi

0 yorum:

Yorum Gönder