Trabzonspor Kardemir Karabük Maçı izle Özeti Golleri 22.05.2011


Kardemir Karabük Trabzonspor Maçı izle Özeti Golleri video seyret 22 mayıs 2011, Kardemir Karabük Trabzonspor maçı izle 22 mayıs, 22.05.2011 Kardemir Karabük Trabzonspor maç özeti izle, Kardemir Karabük Trabzonspor maçının geniş özeti izle, karabük ts 22 mayıs maçı izle,Kardemir Karabük Trabzonspor 22.05.2011 maç özeti izle, Kardemir Karabük Trabzonspor maçını canlı izle 22 mayıs, Kardemir Karabük Trabzonspor maç golleri izle
Kardemir Karabükspor’da kulüp başkanı Hikmet Ferudun Tankut, ”Sezon başından bugüne kadar koruduğumuz centilmenlik ve başarı çizgimizi, son maçımızda da koruyacağız” dedi.

Hikmet Ferudun Tankut, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hafta sonunda sahalarında Trabzonspor ile şampiyonluk düğümünü çözecekleri bir maça çıkacaklarını söyledi.

Rakiplerinin kim olduğuna bakmadan kendi oyun stillerini sahaya yansıtacaklarını anlatan Tankut, şöyle dedi:

”Hafta sonu, ligin son maçını, Fenerbahçe ile şampiyonluğu göğüslemek için başa baş mücadele eden Trabzonspor ile oynayacağız. Kardemir Karabükspor lige yeni çıkmasına rağmen örnek ve başarılı takım olmuştur. Sezon başından bugüne kadar koruduğumuz centilmenlik ve başarı çizgimizi, son maçımızda da koruyacağız. Trabzonspor da tıpkı Fenerbahçe gibi bize aynı yakınlıktadır. Kendilerini en iyi şekilde ağırlayarak, saha da ise bize yakışan mücadele sergileyerek ligi tamamlayacağız.”

-KARDEMİR KARABÜKSPOR’A ÖDÜL-

Öte yandan Esentepe İlköğretim Okulu tarafından düzenlenen ”İlimizde Spora Genel Bir Bakış, Gururumuz Kardemir Karabükspor” adlı panelde Kardemir Karabükspor’a ödül verildi.

Okulun spor salonundaki panelde, Kardemir Karabükspor yılın en centilmen takımı seçilirken, takımın teknik direktörü Yücel İldiz ve futbolculardan İlhan Parlak, Hakan Söyler, Dyego Coelho ise başarı ödülüne layık görüldü.

İldiz, burada yaptığı konuşmada, sporda lokomotif olan futbolda Türkiye ve Karabüklüleri temsil etmeye çalıştıklarını belirterek, ”Bizleri desteklemenizden oldukça mutluyuz. İlimizi her maçta en iyi şekilde temsil ettik. Bundan sonra da adımıza yakışır şekilde temsil edeceğiz” diye konuştu.

Panelde, İldiz ve futbolculara ödülleri verildi.

Trabzonspor Kardemir Karabük Maçı izle Özeti Golleri 22.05.2011

kaynak:www.efsaneblog.com


0 yorum:

Yorum Gönder