Farklı Ülkücülük Sitesinden Yeni Videolardaki isimler açıklandı, Son mektupta neler yazıyor

type="html">


Farkı ülkücülerden Devlet Bahceli’ye açık mektup, Farklı Ülkücülük Sitesi’nden Varan 3, Yeni Videolardaki isimler açıklandı, Son mektupta neler yazıyor, Farklı ülkücülük sitesinden MHP lideri Devlet Bahçeli’ye tehdit, Farklı Ülkücülük sitesinin verdiği zaman bitiyor hakkındaki bilgiler.

“Farklı Ülkücülük” adlı siteden yayın yapan kişiler daha önce Bahçeli’ye istifa etmesi için 18 Mayıs saat 10.00'a kadar süre tanımışlardı.

Ama sürenin dolmasına saatler kala yeni bir bildiri yayınladılar ve bu kez hangi isimlerin kasetlerini yayınlayacaklarını açıkladılar.

İnternet sitesinin iddiasına göre, MHP Genel Başkan Yardımcıları Deniz Bölükbaşı, Mehmet Ekici, Osman Çakır, Ümit Şafak ile MHP Genel Sekreteri Mustafa Cihan Paçacı ve MHP Başkanlık Divanı Üyesi Mehmet Taytak hakkında ellerinde olan görüntüleri yayınlayacakları tehdidinde bulundular.

“Farklı Ülkücülük” sitesinden yapılan açıklamada şöyle denildi:

“Bu ismi geçenler, eğer kendi iradeleri ile hem partimizden, hem milletvekilliği adaylığından istifa ederlerse onlarla ilgili görüntüleri yayınlamamaya söz veriyoruz. Ama istifa etmemeleri durumunda, herbiri ile ilgili görüntüleri, sırasıyla yayınlayacağımızı kendilerine ve kamuoyuna duyururuz.”

Sitede yer alan ifade ve tehditler şöyle:

Pislik 5 “Mehmet Ekici – Bahçeli’nin Genel Başkan Yardımcısı (Keçiören’de öğretmen tutkusu)”

Pislik 6 “Osman Çakır – Bahçeli’nin Genel Başkan Yardımcısı (Yenimahalle’de sekreteri ile yaşanan zahmetli fanteziler) ”

Pislik 7 “Mustafa Cihan Paçacı – Bahçeli’nin Genel Sekreteri (Oran ve Köroğlu’nda evli ve çocuklu sekreterlerle çok özel ilişkiler) ”

Pislik 8 “Mehmet Taytak – Bahçeli’nin Başkanlık Divanı üyesi (Siarm’da parti stratejisi görüşmeleri ve kadınlarla çok renkli dakikalar) ”

Pislik 9 “Ümit Şafak – Bahçeli’nin Genel Başkan Yardımcısı (Siarm’da parti stratejisi görüşmeleri ve kadınlarla çok renkli dakikalar) ve bomba final ”

Pislik 10 “Ahmet Deniz Bölükbaşı – Bahçeli’nin Genel Başkan Yardımcısı ( – Yıldızı parlayan bayan danışmana ve Bahçeli’ye hakaretler – A takımı ile birlikte olduğu ortamda milli ve manevi değerlere çok ağır hakaretler ve küfürler – Eski bir Bakan eşi ile çok özel fanteziler) -

Kaynak: Milliyet


0 yorum:

Yorum Gönder